Vážení žáci, milí rodiče, vážené kolegyně a kolegové,
přejeme vám krásné, slunečné a především pohodové letní prázdniny. Ať jsou naplněny odpočinkem, radostí, novými zážitky i společně strávenými chvílemi s vašimi blízkými.
Žákům přejeme, aby si přes léto odpočinuli od školních povinností a načerpali novou energii do dalšího školního roku. Rodičům děkujeme za spolupráci a podporu během uplynulého roku a přejeme vám klidné letní dny. Zaměstnancům školy patří poděkování za jejich obětavou práci a přejeme jim zasloužený oddech.
Užijte si léto ve zdraví a pohodě!
Těšíme se na viděnou opět v novém školním roce.
S přáním krásných prázdnin
vedení školy 🌞





