Výprava na Zubštejn

• P1060024
  • P1060032
  • pro-CShbQV3y

V pátek 2. června v rámci oslav Dne dětí jsme uskutečnili výpravu na zříceninu hradu Zubštejn. Děti z horní třídy měly naplánovanou delší pěší trasu, proto se z mateřské školy vydaly dříve linkovým autobusem. Ten je zavezl do Lesoňovic odkud se již „po svých“ vydali všichni na zříceninu. Spodní třída měla trasu o něco kratší, proto se v mateřské škole děti ještě nasvačily a poté je autobus dovezl do Pivonic. Společně se obě třídy setkaly na vrcholu Zubštejna, kde proběhla prohlídka a svačina. Následovala cesta za pokladem, který děti úspěšně našly a spravedlivě si jej rozdělily. Poté už nás čekala pěší cesta zpět do mateřské školy. I přes počáteční obavy nám dlouhá cesta rychle ubíhala a děti ji úspěšně zvládly.

Učitelky MŠ